KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15407339
nr 1540 7339
Greger Johansson
(f. 1942), Sverige
"Sidensvans". Signerad, daterad -97. Akvarell, bildmått: 27x21 cm, yttermått inklusive ram: 44x37 cm
Greger Johansson, svensk målare född 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 maj 2023
kl 20:07:27
15/5 13:39:36